JXTC

الماسه های تراشکاری

گریدهای مختلف الماسه بدون روکش به طور گسترده ای برای کار با فلزات غیرآهنی، آلیاژهای با درجه حرارت بالا و پردازش مواد دیگر استفاده می شود که قابلیت انعطاف پذیری و کارایی این نوع الماسه را نشان می دهد.

 

الماسه های بدون پوشش

JP402

برای برش فولادهای سخت مانند فولاد ریخته گری که باید در سرعت کم و باربرداری زیاد مورد استفاده قرار گیرد.

JP302

مناسب برای مرحله نیمه پرداخت و پرداخت کامل فولاد و فولاد ریخته گری. مناسب برای استفاده در سرعت برش بالا و باربرداری کم و متوسط.

JK202

برای پرداخت کامل چدن و آلیاژهای مقاوم در برابر حرارت. همچنین قابل استفاده برای پلاستیک، چوب و دیگر مواد غیرفلزی. مخصوصا مناسب برای صنعت هواپیمایی چون دارای لبه های بسیار تیز است. قابلیت استفاده در سرعت برش متوسط و باربرداری بالا. دارای ضخامت و مقاومت کافی در برابر سایش.

 
JK002

مناسب برای مرحله نیمه پرداخت و پرداخت کامل فولاد، فولاد ریخته گری. مناسب برای استفاده در سرعت بالا و باربرداری کم یا متوسط.

JK001

مناسب برای مرحله نیمه پرداخت و پرداخت کامل چدن و فلزات غیرآهنی به ویژه آلومینیوم و پردازش فولاد منگنز، فولاد سخت شده است.


الماسه های دارای پوشش CVD

سطح پوشیده شده از TiN دارای برتری در کاهش اصطکاک و تشخیص اثر سایش است. ساختار خاص لایه پوشیده از شده Al2O3 دارای بهترین عملکرد ایجاد مانع حرارتی، برش خشک با سرعت بالا ، اطمینان از مقاومت در برابر تغییر شکل پلاستیک در برش خشک با سرعت بالا است.
لایه TiCN با عملکرد ضد سایش منجر به بهترین مقاومت در برابر سایش در هنگام برش می شود. با استفاده از تکنولوژی پخت مرحله به مرحله ، مقاومت در برابر ضربه و مقاومت در برابر سایش را افزایش یافته تا توانایی مقاومت در برابر صدمه وارد شده را افزایش پیدا کند. کارباد با ساختار بلوری خاص ، عملکرد الماسه را بهبود می بخشد و عملکرد مقاومت در برابر درجه حرارت بالای الماسه را تقویت می کند.

 

JT4015

لایه های مقاوم در برابر سایش با ترکیبات MT-TiCN ، لایه ای ضخیم Al2O3 ، پوشش های TiN ، درجه های مختلف فولاد، فولاد ریخته گری و پردازش مواد فولادی ضد زنگ در شرایط برش در مرحله پرداخت کامل عملکرد بسیار خوبی ارائه می دهد.

JT4025

مقاومت و استحکام ویژه ی لبه های تیغه ، ترکیبات عالی با MT-TiCN ،پوششی ضخیم از Al2O3 ، پوشش TiN، مناسب برای فولاد ، فولاد ریخته گری و فولاد ضد زنگ در مرحله نیمه پرداخت و پرداخت کامل.

JT4035

لایه های مقاوم در برابر سختی بالا و تغییر شکل پلاستیک در ماده ، ترکیب با MT-TiCN ، پوشش ضخیم از Al2O3 ، پوشش TiN ، مقاوت خوب و عدم تغییر شکل مناسب برای فولاد، فولاد ریخته گری، فولاد ضدزنگ، در مرحله خشن کاری سبک و خشن کاری سنگین.

JT4330

لایه های مقاوم در برابر سختی بالا ،قابل استفاده در سرعت متوسط و زیاد، مناسب برای فرزکاری سبک و سنگین از فولادهای کم آلیاژ و فولادهای غیر آلیاژی.

JT4340

لایه های مقاوم در برابر سایش و چقرمگی، پوشش های درجات مختلف کارباید، مورد استفاده برای فرزکاری با سرعت متوسط و کم از مواد فولادی، چدنی و فولاد سخت شده.

JT4350

لایه های مقاوم در برابر سایش با ضخامت مناسب ، ترکیبات عالی با MT-TiCN و Al2O3 ، درجه های مختلف کارباید با پوشش متداول، مورد استفاده برای فرزکاری با سرعت متوسط و کم از مواد فولادی، چدنی، فولاد سخت شده.

JT3105

پوشش ها و ترکیبات سخت لایه ها، پشتیبانی از عدم تغییر شکل دهی بالا در ناحیه پلاستیک، مناسب برای چدن شکل پذیر، چدن نشکن با مقاومت بالا و فولاد در مرحله ی نیمه پرداخت و پرداخت کامل.

JT3115

لایه های مقاوم در برابر سایش ، ترکیبات عالی با (MTTi (CN ، پوشش ضخیمی از Al2O3 ، مناسب برای درجه های اولیه چدن شکل پذیر، چدن نشکن در سرعت برش بسیار بالا.

JT3125

پوشش لایه های زیرین شامل ترکیبات (MTTi (CN ، پوشش ضخیمی از Al2O3 ، مناسب برای درجات اولیه چدن شکل پذیر و چدن نشکن در خشن کاری فلزات سخت.

 

 


الماسه های دارای پوشش PVD

این نوع پوشش خاص منجر به صافی سطح، مقاومت کم در برابر نیروی برش و جریان آسان تراشه می شود. پوشش منحصر به فرد ساختار نانو، یکپارچگی بیشتری بین لایه ها ایجاد می کند، که منجر به مقاومت بیشتر و سختی بالاتر می شود. پایداری حرارتی و شیمیایی خوب به شکل موثری از لبه برش محافظت می کند.

JT1015

۲-۴µM TIALN  پوشش داده شده با PVD، ترکیبی از ذرات ریز با مقاومت بالا، مناسب برای همه مواد، آلیاژها و آلیاژهای TI در مرحله نیمه پرداخت و پرداخت کامل.

JT1025

۲-۴µM TIALN پوشش داده شده با PVD ترکیب با ذرات فوق العاده ریز با مقاومت بالا، مناسب برای همه مواد، فولاد ضد زنگ و آلیاژ دمای بالا در مرحله نیمه پرداخت و پرداخت کامل.

JT1035
پوشش داده شده با PVD ،ترکیبی از زیرلایه های مقاوم، مناسب برای همه مواد در مرحله خشن تراشی و نیمه پرداخت.
JT1215

۲-۴μm TiAIN + TiAlSiN پوشش داده شده با PVD، مقاومت بالا در برابر سایش ، مقاومت بالا در برابر اکسیداسیون، همراه با زیرلایه های تشکیل شده از ذرات، عملکرد عالی، مناسب برای فرزکاری با باربرداری متوسط.

JT1225

۲-۴μm AlCrN+AlCrSiN پوشش داده شده با PVD ، ترکیب شده با لایه های ذرات فوق العاده ریز با مقاومت بالا، مناسب یرای تمام مواد در تراشکاری سبک و متوسط، مناسب برای فولادهای ضدزنگ، آلیاژهای با سختی بالا و مقاوم در برابر حرارت در مرحله پیش پرداخت و پرداخت نهایی.

JT1235

۳-۵μm TiAlN+TiAlSiN پوشش داده شده با PVD مقاومت بالا در برابر اکسیداسیون، مقاومت بالا در برابر سایش، ترکیب شده با آلیاژهای با سختی بالا، مناسب برای انواع مواد با سختی بالا در عملیات فرزکاری و سوراخکاری متوسط، مناسب برای فولادهای ضدزنگ و آلیاژهای مقاوم در برابر حرارت در مرحله نیمه پرداخت.

 

یک دیدگاه در نوشته‌ی “الماسه های تراشکاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *